Tuki ja ohjeet
Näytä vuosi
2024
Näytä laji
Kaikki
27.7-28.7
Pirkan Soutu, Kirkkoveneiden pitkän matkan SM-kilpailu
Takon Soutajat R.Y., Hatanpäänkatu, Tampere
31.7
Pirkan Soutu, Retkisoutu
3.8-4.8
Junioreiden, U23 pienveneiden ja Masters SM-kilpailut
Lotilanjärven Soutustadion, Lempääläntie, Valkeakoski
Nuorten ja Mastersien Suomen mestaruus 2024
Kaukajärvi, Tampere
Suomen Cup 8
Valkeakosken Soudut, kansallinen regatta
10.8
PIENPUUVENEIDEN KESKIMATKAN SM-KILPAILUT
Lohja Spa & Resort, Ylhäntie 1, 09120 Karjalohja
10.8-11.8
SUP-lautailun SM-kilpailut
Laguuni Keilis, Keilalahdentie, Espoo
17.8-18.8
Kirkkovenesoudun sprintti- ja normaalimatka
Saimaanrantaresort by Anttolanhovi, Hovintie, Mikkeli
21.8
Iltasoutu Cup 6 (Puuvene, Coastal, SUP, Melonta)
Kokkokallionkatu 6, Lohja
24.8-25.8
2024 RATAMELONNAN Suomen Cup osakilpailu, Kangasala/KaMe
Vesaniementie, Kangasala
2024 RATAMELONNAN SM-osa II kilpailu, Kangasala/KaMe
27.7
SUP Cup #5: Aulanko SUP
Katajistontie 1, Hämeenlinna
Pirkan Soutu, Kuntosarjat
21.7
Hääkiven melontatapahtuma Jokimaraton 2024
Kalkkunapolku, Lempäälä
20.7
Hääkiven melontatapahtuma Short Track 2024
Hääkiven levähdysalue, Turuntie, Lempäälä
SM Beach Sprint
Aurinkolahti, Helsinki
Kuusaakoskicross 20.7.2024
Kuusaankoski, Laukaa
17.7
Iltasoutu Cup 5 (Puuvene, Coastal, SUP, Melonta)
14.7
Maratonmelonnan Sekaparien SM-ja NSM-kilpailu 2024
Hevosluodontie, Pori
13.7
Maratonmelonnan kaksikkojen SM- ja NSM-kilpailu 2024
Sulkavan Suursoudut Pienveneiden pitkän matkan SM-kilpailut
Sulkavan Soutustadion, Tannilantie, Sulkava
13.7-14.7
Suomen Cup ja Finnish Sup Cup 2024
Linna-regatta
Kipinäniemi, Hämeenlinna
6.7
Saimaan Soutu
Ristiina, Mikkeli
6.7-7.7
Melonnan Suomen cup Tampere/Kaukajärvi 6.-7.7.2024
Kaukajärven soutu- ja melontastadion, Kangasalantie, Tampere
Coastal Endurance SM Open
Otaranta, Espoo
Ratamelonnan SM-osa 1 Tampere/Kaukajärvi 6.-7.7.2024
SUP Cup #3: SUP-Masters
Sieravuorentie 117, 27650 Honkilahti
Hiidenvesipoolo
Hiidenveden purjehtijat, Niittyrinne, Nummela
30.6
Gullö Runt 2024 (Suomen Cup)
Våghusgränd, Raseborg
29.6-30.6
Finnish Championships 2024 for Senior singles, doubles and pairs And for Junior fours and quadrables
Kaukajärvi Rowing and Canoeing Stadium, Kangasalantie, Tampere
Tampere Rowing Regatta 2024
19.6
Iltasoutu Cup 4 (Puuvene, Coastal, SUP, Melonta)
16.6
Alanteen Soutu
15.6
Virtain soutu
Virrat, Yleinen Uimaranta, Hyppylaituri, Virrat
15.6-16.6
Pyynikki Coastal Sprint / U19 Coastal Beach Sprint SM
Pyynikin uimaranta, Tampere
Suomenn Cup 3 Lahti
Joutjärvi, Lahti
Kanoottipoolon SM
Merikannontie 10, Helsinki
9.6
Häme Regatta 2024 (SUP)
Taivalkoski - crossi
Taivalkosken melontakeskus, Urheilutie, Taivalkoski
Kanavasoudut
Kaarnantie 366, Lappeenranta
8.6
Taivalkoski - slalom
8.6-9.6
KV -soudun keskimatka
Jyväskylä
Häme Regatta 2024
5.6
Iltasoutu Cup 3 (Puuvene, Coastal, SUP, Melonta)
29.5
Iltasoutu Cup 2 (Puuvene, Coastal, SUP-CUP #1, Melonta)
26.5
Visusaaren ympärisoutu
Visuveden uimaranta, Riihikallionkuja, RuovesiVisuvesi
25.5-26.5
Pihla-Maraton 2024
Vasikkaniementie 1, Ruovesi
15.5
Iltasoutu Cup 1 (Puuvene, Coastal, SUP, Melonta)
20.4
2024 SM-Ergomaraton / Finnish Open
Virtuaalikilpailu
16.3
Sisäsoudun SM / Finnish Open 6000 m (2024)
10.2
Nummelapoolo, Suomicup 2023-2024 osakilpailu 3
Vihdin Uimahalli, Hiidenvedentie 3, Nummela
27.1
FIRC - Sisäsoudun SM 2024
Hämeenlinna
13.1
PieksänPoolo 2023-2024 suomicup osa 2
Pieksämäen Uimahalli, Opintie, Pieksämäki